Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
909074
12975
220
909806
12976
220
909803
12977
220
943844
12978
220
1931 Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
944698
12979
220
Anatole France: Szent Klára kútja. Békéscsaba, 1917, Tevan. Első kiadás! Félvászon kötésben, jó állapotban.
890104
12980
220
Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban. 890095
12981
220
Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
943476
12982
220
Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 111-112.). Papírkötésben, jó állapotban. 945327
12983
220
Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
943731
12984
220
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
943085
12985
220
[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit kopott, illusztrált (Végh) papírkötésben, egyébként jó állapotban. 943973
12986
220
Somfai László: Fekete tarlókon. Bp., [1942], Palladis Rt. A szerző által dedikálva. Félbőr kötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF