Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

12975.

Rufpreis:
1 600 HUF

12976.

Rufpreis:
1 600 HUF

12977.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12978.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anatole France: Szent Klára kútja. Békéscsaba, 1917, Tevan. Első kiadás! Félvászon kötésben, jó állapotban.
12979.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12980.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
12981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 111-112.). Papírkötésben, jó állapotban.
12982.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12983.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
12984.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit kopott, illusztrált (Végh) papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12985.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somfai László: Fekete tarlókon. Bp., [1942], Palladis Rt. A szerző által dedikálva. Félbőr kötésben, jó állapotban.
12986.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF