Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

12963.

Rufpreis:
4 000 HUF

12964.

Rufpreis:
1 000 HUF

12965.

Rufpreis:
800 HUF

12966.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12967.

Rufpreis:
6 000 HUF

12968.

Rufpreis:
5 000 HUF

12969.

Rufpreis:
2 800 HUF

12970.

Rufpreis:
6 000 HUF

12971.

Rufpreis:
4 000 HUF

Turoldus: A Róland ének (La Chanson de Roland) fordította Dr. Varga Bálint. Bp., 1932. Kir. Magyar egyetemi nyomda. Kissé sérült kiadói kartonkötsében
12972.

Rufpreis:
1 800 HUF

12973.

Rufpreis:
4 000 HUF

gróf Szécsen Antal: Tanulmányok. Bp., cca 1880. Ráth Mór. Félvászon kötésben.
12974.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF