Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

12890.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Abuska. Csagatajtörök szógyűjtemény. Ford.: Vámbéry Ármin, jegyz. Budenz József. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Markovics Sándor (1856-?) főreáliskolai tanár, szakíró tulajdonosi bejegyzésével és lapszéli jegyzeteivel. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12891.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bolgár Ferenc A párbaj szabályai. Bp., 1892. Grill Károly. 80p. 5. kiadás. Sérült kiadói papírborítóban.
12892.

Rufpreis:
4 000 HUF

Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélés II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1906, Magyar Könyvkiadó Társaság. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12893.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bródy Sándor: A nap lovagja. Elbeszélések. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12894.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kemény János: Kutyakomédia. Bp., 1935, Révai. A szerző által dedikálva. Kicsit laza aranyozott vászonkötésben, néhány lap foltos.
12895.

Rufpreis:
3 000 HUF

Diarum az 1930-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
12896.

Rufpreis:
1 200 HUF

Diarum az 1931-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
12897.

Rufpreis:
1 200 HUF

12898.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Molnár Sándor: Magyar sors francia földön. Párizs, 1925, Párizsi Magyar Akadémia. A szerző által 1935-ben Boczonádi Szabó Imre Zoltán (1882-1969) méhész, újságíró, országgyűlési képviselőnek dedikálva. Megviselt, utólag ragasztott papírkötésben.
12899.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budai Ézsaiás: Deák nyelv kezdete példákban. Debrecen, 1829, [6. kiad.], Tóth Ferenc. Tulajdonosi bejegyzéssel. Elülső borítója nagyrészt hiányzik, félbőr kötésben.
12900.

Rufpreis:
1 200 HUF

12901.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF