Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
405646
12890
220
943075
12891
220
Abuska. Csagatajtörök szógyűjtemény. Ford.: Vámbéry Ármin, jegyz. Budenz József. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Markovics Sándor (1856-?) főreáliskolai tanár, szakíró tulajdonosi bejegyzésével és lapszéli jegyzeteivel. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 941576
12892
220
Bolgár Ferenc A párbaj szabályai. Bp., 1892. Grill Károly. 80p. 5. kiadás. Sérült kiadói papírborítóban. 944317
12893
220
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélés II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1906, Magyar Könyvkiadó Társaság. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 944282
12894
220
Bródy Sándor: A nap lovagja. Elbeszélések. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 943829
12895
220
Kemény János: Kutyakomédia. Bp., 1935, Révai. A szerző által dedikálva. Kicsit laza aranyozott vászonkötésben, néhány lap foltos. 941553
12896
220
Diarum az 1930-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
941554
12897
220
Diarum az 1931-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
943286
12898
220
944407
12899
220
Molnár Sándor: Magyar sors francia földön. Párizs, 1925, Párizsi Magyar Akadémia. A szerző által 1935-ben Boczonádi Szabó Imre Zoltán (1882-1969) méhész, újságíró, országgyűlési képviselőnek dedikálva. Megviselt, utólag ragasztott papírkötésben. 943329
12900
220
Budai Ézsaiás: Deák nyelv kezdete példákban. Debrecen, 1829, [6. kiad.], Tóth Ferenc. Tulajdonosi bejegyzéssel. Elülső borítója nagyrészt hiányzik, félbőr kötésben. 926635
12901
220
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF