Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 13

1916 Oh, Szűz Mária segíts a győzelemhez, oltalmazd meg vitéz harczosainkat az 1914-16. évi világháborúban. Gazdagon díszített áttört hímzés, kis hiánnyal, 3 db 10 filléres segélybélyeggel.
12724.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kováts Andor főhadnagy: Ötnyelvű katonai szótár - Five language military dictionary 540p. szétvált egészvászon kötésben
12725.

Rufpreis:
4 000 HUF

12726.

Rufpreis:
4 000 HUF

12727.

Rufpreis:
6 000 HUF

12728.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cuneo, [Terence]: Tanks and How to Draw Them. London - New York, 1945, The Studio Publications. Sok illusztrációval, példával. Vászonkötésben, kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12729.

Rufpreis:
3 000 HUF

12730.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Sok korabeli fényképpel. Kicsit kopott, díszes papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12731.

Rufpreis:
2 000 HUF

12732.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herczeg Géza: "U". Háborús képek a haditengerészetről. Bp., 1917, Athenaeum.
12733.

Rufpreis:
2 000 HUF

12734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története (1944. december 1-1945. március 30.). Dedikált! Veszprém, Veszprém megyei Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12735.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF