1916 Oh, Szűz Mária segíts a győzelemhez, oltalmazd meg vitéz harczosainkat az 1914-16. évi világháborúban. Gazdagon díszített áttört hímzés, kis hiánnyal, 3 db 10 filléres segélybélyeggel.
Hazafias könyvtár: Pilch Jenő: A világháború története. 1914-1918. Számos képmelléklettel és térképvázlattal, Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Térképmellékletekkel.
Cuneo, [Terence]: Tanks and How to Draw Them. London - New York, 1945, The Studio Publications. Sok illusztrációval, példával. Vászonkötésben, kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története (1944. december 1-1945. március 30.). Dedikált! Veszprém, Veszprém megyei Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.