Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 6

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Franklin Társulat (A Magyar királyi földművelésügyi minister kiadványai 6.). Méhelÿ Lajos (1862-1953) zoológus tulajdonosi bejegyzésével és széljegyzeteivel. Díszes vászonkötésben, sok illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12791.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából. 105 képpel. Képekkel ellátta Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. negyedik, bővített kiadás. Bp., 1914, A m. kir. földmivelésügyi miniszter kiadványa. Kiadói papírkötésben. 404p. Jó állapotban
12792.

Rufpreis:
6 000 HUF

Székely János: Vendéglátás Veszprém megyében. Veszprém, Pannon Nyomda. Minikönyv. Kiadói  műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
12793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vageler, P[aul]: Die mineralischen Nährstoffe de Pflanze. Leipzig, 1908, Verlag von Johann Ambrosius Barth (Wissen und Können 7.). Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12794.

Rufpreis:
2 000 HUF

Georg Déri: Das Blumenreich. Populäre Beschreibung der Garten-, Zimmer- und Gewächshauspflanzen und der ihnen verwandten Feld- und Alpenblumen. MIt 240 Abbildungen. Wien, Leipzig, 1911, Wilhelm Frick. Kiadói festett egészvászon kötés, belsejében ceruzás jegyzetekkel, kopottas állapotban / Full linen binding, worn condition
12795.

Georg Déri: Das Blumenreich. Populäre Beschreibung der Garten-, Zimmer- und Gewächshauspflanzen und der ihnen verwandten Feld- und Alpenblumen. MIt 240 Abbildungen. Wien, Leipzig, 1911, Wilhelm Frick. Kiadói festett egészvászon kötés, belsejében ceruzás jegyzetekkel, kopottas állapotban /
Full linen binding, worn condition

Rufpreis:
1 000 HUF

Brookes, John: Apró kertek. Zöld oázisok kialakítása szűk térben. Udvarok, teraszok, erkélyek. Bp., 1993, Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12796.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF