Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 27

12893.

Rufpreis:
800 HUF

12894.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, viseltes állapotban.
12895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
12896.

Rufpreis:
1 000 HUF

12897.

Rufpreis:
1 000 HUF

A természet világa. A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére, 7 kötet. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, kötetenként változó állapotban.
12898.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, kopottas állapotban.
12899.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pastinszky István - Rácz István: Bőr és szépségápolás. Bp., 1961. Medicina. Újrakötve
12900.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1950 15 db csillagászati témájú könyv, francia, német és magyar nyelven, képekkel, illusztrációkkal. / 15 books on astronomy in French, German and Hungarian, with pictures and illustrations.
12901.

cca 1930-1950 15 db csillagászati témájú könyv, francia, német és magyar nyelven, képekkel, illusztrációkkal. /
15 books on astronomy in French, German and Hungarian, with pictures and illustrations.

Rufpreis:
10 000 HUF

12902.

Rufpreis:
2 000 HUF

12903.

Rufpreis:
1 200 HUF

12904.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF