Hübner, Johann: Curieuses und reales Natur-, Kunst-, Berg-, Gewerck- und Handlungs-Lexicon, Darinne nicht nur die in der Physic, Medicin, Botanic, Chymie, Anatomie, Chirugie und Apothecker-Kunst (...) gebräuchliche Termini technici oder Kunst-Wörter, nach Alphabetischer Ordnung ausführlich beschrieben werden... Leipzig, 1762. Gleditsch. Megviselt egészbőr kötésben / In damaged full leather binding
A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.