Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 11

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész. Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
12920.

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész.
Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF

12921.

Rufpreis:
4 000 HUF

Weyers: Flotten Taschenbuch. Warships of the world. 55. Jahrgang 1979/81. Herausgegeben/compiled by Gerhard Albrecht. München, 1979, Bernard&Graefe Verlag. Kiadói műbőr kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban. / in good condition
12922.

Weyers: Flotten Taschenbuch. Warships of the world. 55. Jahrgang 1979/81. Herausgegeben/compiled by Gerhard Albrecht. München, 1979, Bernard&Graefe Verlag. Kiadói műbőr kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban. /
in good condition

Rufpreis:
3 000 HUF

12923.

Rufpreis:
800 HUF

12924.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az ifjú-levente szolgálata. A Leventék Országos Parancsnoksága kiadványa. Bp., 1942, Athenaeum. 326p. 219 szövegközti ábrával. Első borító nélkül
12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

12926.

Rufpreis:
4 000 HUF

Appiotti, Angelo: Málta felett. Bp. 1942. Révai. 159 p. Kiadói félvászon kötésben.
12927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Határozványok a Hadbiztossági szolgálat ellátására. Bp., é.n. Honvédelmi minisztérium
12928.

Rufpreis:
2 000 HUF

M. kir. Honvéd vezérkar: Mintatár I.-II. kötet. Szerk: Sallay György. Szeged., é.n. Honvédelmi minisztérium
12929.

Rufpreis:
3 000 HUF

12930.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF