Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész. Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Weyers: Flotten Taschenbuch. Warships of the world. 55. Jahrgang 1979/81. Herausgegeben/compiled by Gerhard Albrecht. München, 1979, Bernard&Graefe Verlag. Kiadói műbőr kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban. / in good condition
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum (Háborús kötet), évkönyv a család és ifjúság számára. Budapest, 1916, Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R.T. könyvkiadóvállalata.Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.
Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.