Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 24

12878.

Rufpreis:
2 000 HUF

12879.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó. Kicsit szakadt aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12880.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tomcsányi Lajos: Vita a főkegyúri jogról. Bp., 1923, Apostol. A Magyar Királyi Pázány Péter Tudományegyetem közjogi szemináriumának dedikálva, annak bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.
12881.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végvári [Reményik Sándor (1890-1941) álneve]: Segítsetek! Hangok a végekről 1918-1919. Bp., 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Papírkötésben, jó állapotban.
12882.

Rufpreis:
2 000 HUF

Negyvennyolcas dallamok. 48 dal a szabadságharc korából. Szerk.: Mathia Károly. Bp., 1948, Magyar Kórus. Papírkötésben, jó állapotban.
12883.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ransanus, Petrus: A magyarok történetének rövid foglalata. Közreadja Blazovich László, Sz.Galántai Erzsébet. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé foltos, egyébként jó állapotban.
12884.

Rufpreis:
800 HUF

12885.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mühlbach Luiza: Benyowszky Gróf. Történeti regény. Első és második kötet. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Félvászon kötés, 2. kötet címlapja hiányzik, kopottas állapotban.
12886.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bomkáló Sándor: A magyar rutének. Bp., 1920. Pfeifer Ferdinánd. 44p.
12887.

Rufpreis:
800 HUF

Bertényi-Diószegi-Horváth-Kalmár-Szabó: Királyok könyve, Magyarország és Erdély királyai,  királynői, fejedelmei és kormányzói. Bp., 1994, Officina. Kiadói egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, rengeteg színes képpel illusztrált, jó állapotban.
12888.

Rufpreis:
1 400 HUF

12889.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF