Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 24

Siebmacher's grosses und allgemeines Wappenbuch. Der Ungarische Adel. Csergheö Geza előszavával. Nürnberg, 1910. Bauer und Raspe. 12p. + 492p. (Peres-ig) (hiány: 337-338, 385-388, 413-444) + 360 tábla, laponként 12 címerrajzzal (Perlaky-ig). (hiány 307-324, 326-342.) Hiányosan is ritka genealógiai munka. Kötés nélkül. / Rare genealogic work. Without binding
12866.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Acsády Ignác: A magyar birodalom története I-II. A kútfők alapján a művelt közönség számára. Bp., 1903-1904, Athenaeum. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belső előlapja hiányzik, az első lap kijár, az első kötet belsejében a lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12867.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12868.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet. Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen
12869.

Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet.
Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12870.

Rufpreis:
12 000 HUF

1989 A Magyar köztársaság alkotmánya. Díszkiadás.
12871.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. Ókor. Bp., 1880. Méhner Vilmos. Aranyozott félbőr kötésben
12872.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12873.

Rufpreis:
4 000 HUF

12874.

Rufpreis:
10 000 HUF

Deme Gyula: Aquarellek gróf Apponyi Albertről és az ő Eberhardjáról. Előszóval ellátta gróf Apponyi György. Dombóvár, 1933. Bagó Mihály. 191 l. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
12875.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szombathy Viktor(szerk.): Évezredek hétköznapjai. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
12876.

Rufpreis:
800 HUF

Tolnai Kálmán: A 16-os zárka lakója. Vizsgálati fogság. Bp., 1983, Skála Könyvek. A szerző által dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12877.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF