Porzellan

Zahl der Lose: 79

Boch Freres füles tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 41×29
11163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Tettau "Die vier Jahreszeiten Herbst" Ősz porcelán fali tányér, jelzett, d: 20 cm
11164.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
11165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
11166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Royal Tettau "Die vier Jahreszeiten Sommer" Nyár porcelán fali tányér, jelzett, d: 20 cm
11167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
11168.

Rufpreis:
800 HUF

Wedgwood kalapos kislányokat ábrázoló számozott színes porcelán dísztál, hibátlan, jelzett, d: 20 cm
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

W jelzésű német porcelán kisfiú kecskével, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11170.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Porcelán tétel: Hollóházi, Bavaria, B&G, hibátlanok, összesen:7 db
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
11172.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11173.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
11174.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF