Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
903609
11163
217
Boch Freres füles tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 41×29 921039
11164
217
Royal Tettau "Die vier Jahreszeiten Herbst" Ősz porcelán fali tányér, jelzett, d: 20 cm 920931
11165
217
Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
892588
11166
217
Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
921040
11167
217
Royal Tettau "Die vier Jahreszeiten Sommer" Nyár porcelán fali tányér, jelzett, d: 20 cm 889793
11168
217
Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
923607
11169
217
Wedgwood kalapos kislányokat ábrázoló számozott színes porcelán dísztál, hibátlan, jelzett, d: 20 cm
923476
11170
217
W jelzésű német porcelán kisfiú kecskével, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 905770
11171
217
Porcelán tétel: Hollóházi, Bavaria, B&G, hibátlanok, összesen:7 db
904002
11172
217
Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
903997
11173
217
904082
11174
217
Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF