Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
898666
11137
217
Zsolnay asztali lámpa, matricás, fa talapzattal, ernyővel, működik, m:44 cm 918112
11138
217
Zsolnay búzavirág mintás szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm/ Zsolnay porcelain bowl 923113
11139
217
Zsolnay porcelán őz kicsinyével, apró mázhibával, jelzett, 12x11 cm 858389
11140
217
Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set 921835
11141
217
Zsolnay repesztett mázas váza, jelzett, apró lepattanásokkal, m:10 cm, d:16 cm 921517
11143
217
Hollóházi virágmintás porcelán mokkás készlet, jelzett
904591
11144
217
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, karcolásokkal, d:15 cm 797940
11145
217
Hollóházi porcelán asztali szett, jelzett, hibátlan 16×15 cm 894047
11146
217
Hollóházi asztali tálka készlet, jelzett, hibátlan, összesen:4db 903898
11147
217
Hollóházi pálinkás kulacs dugóval, 2 db hozzávaló kupica, jelzett, hibátlan, m: 4,5 és 17 cm
918791
11149
217
Hollóházi tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 5 db 918707
11150
217
30000
Hollóházi Szász Endre tervezte hegedű, kézzel festett, jelzett, hibátlan, hiányos, h:59 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF