Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
917264
11151
217
3400
Hollóházi olvasónő. Bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:35 cm 923074
11152
217
Hollóházi porcelán virámintás ovális asztali dísztálka, baltás fiú, hibátlan, jelzett, 19x8 cm és 16 cm
922145
11153
217
Hollóházi porcelán kézzel festett gyertyatartó, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 919542
11154
217
Hollóházi, hiányos kávés készlet, hibátlan, jelzett / Chinaware coffe set complete. Flawless 923097
11155
217
Drasche porcelán női akt, kutya, őzike, hibátlan, jelzett, m: 24 cm, 8x6 és 10x6 cm 808381
11156
217
Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:36 cm 918790
11157
217
Zsolnay, Drasche, Hollóházi porcelán tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 4 db 903782
11158
217
Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
895732
11159
217
14000
Bavaria porcelán 6 személyes teáskészlet, kanna, cukortartó, tejkiöntő, 6 csésze és csészealj, jelzett
923681
11160
217
ATB jelzésű porcelán doboz, gazdagon aranyozott, nyitható fedelű, hibátlan, jelzett, 32x24x16 cm 921466
11161
217
Henneberg porcelán aranyszínű virágmintás 6 személyes teáskészlet, jelzett 903065
11162
217
Canton süteményes tányér, máz hibával, kézzel festett, jelzett, d:18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF