Porzellan

Zahl der Lose: 79

Hollóházi olvasónő. Bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:35 cm
11151.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán virámintás ovális asztali dísztálka, baltás fiú, hibátlan, jelzett, 19x8 cm és 16 cm
11152.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán kézzel festett gyertyatartó, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi, hiányos kávés készlet, hibátlan, jelzett / Chinaware coffe set complete. Flawless
11154.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drasche porcelán női akt, kutya, őzike, hibátlan, jelzett, m: 24 cm, 8x6 és 10x6 cm
11155.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

Zsolnay, Drasche, Hollóházi porcelán tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 4 db
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
11158.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bavaria porcelán 6 személyes teáskészlet, kanna, cukortartó, tejkiöntő, 6 csésze és csészealj, jelzett
11159.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

ATB jelzésű porcelán doboz, gazdagon aranyozott, nyitható fedelű, hibátlan, jelzett, 32x24x16 cm
11160.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Henneberg porcelán aranyszínű virágmintás 6 személyes teáskészlet, jelzett
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Canton süteményes tányér, máz hibával, kézzel festett, jelzett, d:18,5 cm
11162.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF