Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 22

12835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
12836.

Rufpreis:
1 200 HUF

A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
12837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kollmann, Franz: A modern technika csodái. Bp., 1937, Dante. 188 oldal műmelléklettel és szövegközötti képekkel. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
12838.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás II. Ford. Dr. Entz Géza, Török Aurél. Bp., 1884, M. Kir. Természettudományi Társulat. 78 fametszetű ábrával. Kissé laza egészvászon kötásben
12839.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kraft Ebing R. báró: Egészséges és beteg idegek. ford: Osváth Albert. Bp., 1885 Athenaeum. Félvászon kötésben
12840.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wemt István: Általános kórtan. Debrecen, 1944. Tisza István Egyetem. Egészvászon kötésben.
12841.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor József: Egészségtan. Bp. 1886. Lampel. Korabeli félvászon kötésbenq
12842.

Rufpreis:
800 HUF

12843.

Rufpreis:
1 200 HUF

Emlékkönyv verebélyi Verebély Tibor tanári működésének 25. évfordulójára 1914-1939. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
12844.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF