Bücher: Wissenschaften Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
837272
12835
217
Books: Science
875194
12836
217
Books: Science
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
798797
12837
217
Books: Science
A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
922949
12838
217
Books: Science
Kollmann, Franz: A modern technika csodái. Bp., 1937, Dante. 188 oldal műmelléklettel és szövegközötti képekkel. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
908298
12839
217
Books: Science
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás II. Ford. Dr. Entz Géza, Török Aurél. Bp., 1884, M. Kir. Természettudományi Társulat. 78 fametszetű ábrával. Kissé laza egészvászon kötásben 908292
12840
217
Books: Science
Dr. Kraft Ebing R. báró: Egészséges és beteg idegek. ford: Osváth Albert. Bp., 1885 Athenaeum. Félvászon kötésben 908301
12841
217
Books: Science
Wemt István: Általános kórtan. Debrecen, 1944. Tisza István Egyetem. Egészvászon kötésben.
908303
12842
217
Books: Science
Fodor József: Egészségtan. Bp. 1886. Lampel. Korabeli félvászon kötésbenq
908304
12843
217
Books: Science
918884
12844
217
Books: Science
Emlékkönyv verebélyi Verebély Tibor tanári működésének 25. évfordulójára 1914-1939. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF