https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 22

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
1
12823.

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
1
12824.

Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
1
12825.

A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
12826.

Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen című munkája nyomán hazai viszonyokhoz alkalmazkodva. Rengeteg képpel. Bp., 1908 Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12827.

Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen című munkája nyomán hazai viszonyokhoz alkalmazkodva. Rengeteg képpel. Bp., 1908 Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arthur Burgmann: Petroleum und Erdwachs. Darstellung der Gewinnung von Petroleum und Erdwachs. 1. Auflage. Wien. 1880. Hartleben egészvászon kötésben / in full leather binding
1
12828.

Arthur Burgmann: Petroleum und Erdwachs. Darstellung der Gewinnung von Petroleum und Erdwachs. 1. Auflage. Wien. 1880. Hartleben egészvászon kötésben / in full leather binding

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bruere, Rene: Traite de consolidation des talus, routes, canaux et chemins de fer.... Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
1
12829.

Bruere, Rene: Traite de consolidation des talus, routes, canaux et chemins de fer.... Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.
1
12830.

Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
1
12831.

Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapjának teteje levágva, kissé viseltes állapotban.
1
12832.

Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapjának teteje levágva, kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.
1
12833.

Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
1
12834.

Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse