Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

12920.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Biblia Pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos Blockbuch Biblia Pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr kötés,védőborítóval, gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
12921.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lévay Mihály(szerk.): A katolikus hittérítés története I. 254 képpel és két térképmelléklettel. Bp., 1937, Franklin. Kaidói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12922.

Rufpreis:
800 HUF

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12923.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Legendák és ünnepek. (A Kath. naptár sorozata szerint.) Szerkeszté Nyáry Ferencz, bakony-sárkányi plébános, a székesfehérvári megyében, I-III. kötet. A mélt. főtiszt. székesfehérvári püspök egyházi jóváhagyásával. Pest, 1857-1958, Beimel J. és Kozma Vazul. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerince hiányos, belül kissé levált, festett lapszélek, lapok foltosak, kopottas állapotban.
12924.

Rufpreis:
5 000 HUF

12925.

Rufpreis:
6 000 HUF

12926.

Rufpreis:
5 000 HUF

12927.

Rufpreis:
3 000 HUF

12928.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF