Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

12908.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12909.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dieu est l'amour le plus pur. Ma priére et ma contemplation. Paris, 1809. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban / full leather binding
12910.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságoskönyve. A melki apátsági könyvtár 2484. sz. kódexének facsimile kiadása, bordázott gerincű aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, fémcsattal, jó állapotban.
12911.

Rufpreis:
3 000 HUF

12912.

Rufpreis:
6 000 HUF

12913.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12914.

Rufpreis:
1 200 HUF

12915.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Rufpreis:
3 000 HUF

12916.

Rufpreis:
800 HUF

12917.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12918.

Rufpreis:
4 000 HUF

12919.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF