Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
Dr. Batiz Dénes: Egészséges élet. Az ifjúság egészségügyi képzésére való különös tekintettel. Bp., 1929, M. Kir. Népjóléti és Munkaügyi Ministérium. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.