Bücher: Medizin Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918991
12857
217
Books: Medical and pharmaceutical books
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
918589
12858
217
Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf és tsa. Papírkötésben, a borító kissé viseltes, egyébként jó állapotban.
919123
12859
217
Jenő Barcsay: Anatomie für Künstler. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír, illetve zsírpapír védőborítóval, papír védőtokkal, jó állapotban.
918897
12860
217
2200
Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve V.: Húgy-ivarszervek betegségei, venereás és syphiliticus betegségek, bőrbetegségek. Bp., 1899, Dobrowsky és Franke. Aranyozot gerinccel, félbőr kötésben, Ladányi Ármin orvos possessori bélyegzőjével, jó állapotban. 918900
12861
217
2200
Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve VI.: Az idegrendszer és az izomzat betegségei. Bp., 1900, Dobrowsky és Franke. Aranyozot gerinccel, félbőr kötésben, jó állapotban. 919025
12862
217
Lejars Félix: Sürgős sebészeti műtétek. Bp., 1906, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára XCIV.) Egészvászon kötésben, jó állapotban. 425023
12863
217
922995
12864
217
Dr. Fülöp Zsigmond-Dr. Burcsányi Gyula: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Egy színes bonctani képpel, harminckét táblával és száznegyven árával. Harmadik kiadás. Bp., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
919117
12865
217
919108
12866
217
Alföldy Zoltán, Sós József: Hőgyes Endre élete és munkássága. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 875202
12867
217
Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben
820970
12868
217
Dr. Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. Bp., 1938, magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF