Bücher: Medizin

Zahl der Lose: 32

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12857.

Rufpreis:
1 400 HUF

Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf és tsa. Papírkötésben, a borító kissé viseltes, egyébként jó állapotban.
12858.

Rufpreis:
800 HUF

12859.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve V.: Húgy-ivarszervek betegségei, venereás és syphiliticus betegségek, bőrbetegségek. Bp., 1899, Dobrowsky és Franke. Aranyozot gerinccel, félbőr kötésben, Ladányi Ármin orvos possessori bélyegzőjével,  jó állapotban.
12860.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve VI.: Az idegrendszer és az izomzat betegségei. Bp., 1900, Dobrowsky és Franke. Aranyozot gerinccel, félbőr kötésben, jó állapotban.
12861.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lejars Félix: Sürgős sebészeti műtétek. Bp., 1906, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára XCIV.) Egészvászon kötésben, jó állapotban.
12862.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

12863.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Fülöp Zsigmond-Dr. Burcsányi Gyula: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Egy színes bonctani képpel, harminckét táblával és száznegyven árával. Harmadik kiadás. Bp., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
12864.

Rufpreis:
4 000 HUF

12865.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldy Zoltán, Sós József: Hőgyes Endre élete és munkássága. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12866.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben
12867.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. Bp., 1938, magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12868.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF