Fuchs, Eduard: Illustrierte Sittengeschichte vom Mittelalter bis zur Gegenwart. München, [1912], Albert Langen. Vászonkötésben, a Budapesti Városi Tanács Közigazgatási Szakkönyvtárának tulajdonbélyegzőjével, jó állapotban.
Asztalos Miklós, Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante Könyvkiadó. Egészvászon kötés, gerince utólag ragasztott, egyébként jó állapotban.
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I.: A-Cs. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldvai magyar népballadák. Bp., 193, Magyar Helikon. A szerző által. Kozma Károlynak dedikálva (1974. január). 2393. számozott példány, készült 3650 példányban. Kartonált papírkötés, papír védőborítóval. Lemezmelléklettel, jó állapotban.
Igazságügyi Közlöny. XIX. évfolyam, 1910. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.