Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 33

12802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fuchs, Eduard: Illustrierte Sittengeschichte vom Mittelalter bis zur Gegenwart. München, [1912], Albert Langen. Vászonkötésben, a Budapesti Városi Tanács Közigazgatási Szakkönyvtárának tulajdonbélyegzőjével, jó állapotban.
12803.

Rufpreis:
8 000 HUF

12804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
12805.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berze Nagy János: Baranyai magyar néphagyományok I-III. Pécs, 1940, Baranya vármegye. Papírkötésben, jó állapotban. Felvágatlan példány!
12806.

Rufpreis:
10 000 HUF

Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I.: A-Cs. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12807.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldvai magyar népballadák. Bp., 193, Magyar Helikon. A szerző által. Kozma Károlynak dedikálva (1974. január). 2393. számozott példány, készült 3650 példányban. Kartonált papírkötés, papír védőborítóval. Lemezmelléklettel, jó állapotban.
12808.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12809.

Rufpreis:
4 000 HUF

12810.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF