Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 33

Acsády Ignác: A magyar birodalom története I-II. A kútfők alapján a művelt közönség számára. Bp., 1903-1904, Athenaeum. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belső előlapja hiányzik, az első lap kijár, az első kötet belsejében a lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12790.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12791.

Rufpreis:
12 000 HUF

12792.

Rufpreis:
1 400 HUF

A magyar nemzet története II.: Marczali Henrik: Magyarország története az Árpádok korában (1038-1301). Bp., 1896, Athenaeum. A belső kötéstáblán possessori bejegyzéssel. Képekkel illusztrált félvászon kötés, szakadozott szélű mellékletekkel, a gerince aranyozott, jó állapotban.
12793.

Rufpreis:
4 000 HUF

12794.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. A sorozat utolsó 3 kötet (P-ZS) és a pótlék kötet (A-Z). Reprint. Bp., 1988. Helikon Kiadó. Hibátlan állapotban. Kiadói tékában.
12795.

Rufpreis:
8 000 HUF

12796.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12797.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12798.

Rufpreis:
6 000 HUF

12799.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ifj. Dr. Toldy László: Prohászka Ottokár emlékalbum. Bp., 1927, Mercedes Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé viseltes állapotban.
12800.

Rufpreis:
2 000 HUF

12801.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF