Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
12827.

Rufpreis:
2 000 HUF

12828.

Rufpreis:
1 000 HUF

12829.

Rufpreis:
1 400 HUF

A légy- az ember ellensége, Az Egészségügyi Reformiroda Propagandaközpontjának népszerű előadásai és ismertetései 1. füzet. Bp., 1926, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12830.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turner, Charles C.: Küzdelem a levegő meghódításáért. A levegőbeli közlekewdő eszközök fejlődésének és a velök elért eredményeknek érdekes története. Bp., 1913, Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél, sarkainál szakadt, belső borítólapok, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
12831.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF