A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
A légy- az ember ellensége, Az Egészségügyi Reformiroda Propagandaközpontjának népszerű előadásai és ismertetései 1. füzet. Bp., 1926, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Turner, Charles C.: Küzdelem a levegő meghódításáért. A levegőbeli közlekewdő eszközök fejlődésének és a velök elért eredményeknek érdekes története. Bp., 1913, Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél, sarkainál szakadt, belső borítólapok, néhány lap kijár, kopottas állapotban.