Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

Dr. Batiz Dénes: Egészséges élet. Az ifjúság egészségügyi képzésére való különös tekintettel. Bp., 1929, M. Kir. Népjóléti és Munkaügyi Ministérium. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bárczi Gusztáv: Az egészségvédelmi nevelés vezérkönyve. Dedikált! Bp., 1935. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
12816.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

E. Mecsnikov: Az emberi természet, Tanulmányok. Fordította Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
12817.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Mansfeld Géza és Dr. Horn Zoltán(szerk.): Vénygyűjtemény az orvosi gyakorlat számára. Bp., 1933, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12818.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik /  Linen binding, richly illustrated. Title page missing
12819.

Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik /
Linen binding, richly illustrated. Title page missing

Rufpreis:
3 000 HUF

A természet könyve. Ég és föld. Bp., Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
12820.

Rufpreis:
800 HUF

Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12821.

Rufpreis:
800 HUF

Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben
12822.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szentvári Gránitz: A lánghegesztés 225 ábrával és 23 táblázattal. Bp., 1940. Szerző. 228p.
12823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kájlinger Mihály: A füstemésztők - tanulmány 13 ábrával Bp., 1898 Fanda József 32p.
12824.

Rufpreis:
800 HUF

Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
12825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Darányi Gyula, Dr.: Közegészségtan I., II., IV. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
12826.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF