Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908210
12815
215
Books: Science and technology
Dr. Batiz Dénes: Egészséges élet. Az ifjúság egészségügyi képzésére való különös tekintettel. Bp., 1929, M. Kir. Népjóléti és Munkaügyi Ministérium. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
908182
12816
215
Books: Science and technology
Dr. Bárczi Gusztáv: Az egészségvédelmi nevelés vezérkönyve. Dedikált! Bp., 1935. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban. 848285
12817
215
900
Books: Science and technology
E. Mecsnikov: Az emberi természet, Tanulmányok. Fordította Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
901386
12818
215
Books: Science and technology
Dr. Mansfeld Géza és Dr. Horn Zoltán(szerk.): Vénygyűjtemény az orvosi gyakorlat számára. Bp., 1933, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 713006
12819
215
Books: Science and technology
Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik / Linen binding, richly illustrated. Title page missing
846850
12820
215
Books: Science and technology
A természet könyve. Ég és föld. Bp., Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
794604
12821
215
Books: Science and technology
Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú 875202
12822
215
Books: Science and technology
Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben
887046
12823
215
Books: Science and technology
Szentvári Gránitz: A lánghegesztés 225 ábrával és 23 táblázattal. Bp., 1940. Szerző. 228p.
747095
12824
215
Books: Science and technology
Kájlinger Mihály: A füstemésztők - tanulmány 13 ábrával Bp., 1898 Fanda József 32p.
875194
12825
215
Books: Science and technology
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
773821
12826
215
900
Books: Science and technology
Darányi Gyula, Dr.: Közegészségtan I., II., IV. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF