Dr. Mansfeld Géza és Dr. Horn Zoltán(szerk.): Vénygyűjtemény az orvosi gyakorlat számára. Bp., 1933, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.