Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján I. és III. kötet.
A Magyar Tudományos Akadémia felkérésére szerkesztette Serédi Jusztinián biboros hercegprimás a M. Tud. Akadémia ig. és tiszteleti tagja. Bp., 1938. Magyar Tudományos Akadémia. 602 + 691p., szövegközti képekkel illusztrálva. Fél és egészvászon kötésben