Oeuvres Complétes de Lord Byron. Lord Byron munkái. Paris 1857. + Chateaubriand Illustré - Essai sur la Litterature Anglaise. Korabeli félvászon kötésben 400 +112 p.
Footprint on the Moon. By the writers and editors of The Associated Press. Manuscript by John Barbour. 1969. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
Dieu est l'amour le plus pur. Ma priére et ma contemplation. Paris, 1809. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban / full leather binding