Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 16

Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke. Illustriert in 32 Compositionen von Alexander Liezen Mayer. Mit 43 ornamentalen Zeichnungen von Rudolf Seitz. München, Theodor Ströfer's Kunsverlag. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, illusztrált, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12890.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Zeit und Ewigkeit. Wien, cca 1850. Jacob Wellner.  Imakönyv 4 részmetszettel. Rézveretes bársony kötésben. / with 4 etchings. In velvet binding
12891.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friedrich Schiller's sämmtliche Werke 24. Band. Wien 1819. Bey Anton Doll. Sérült félbőr kötésben. / Damaged half leather binding
12892.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goethe's Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding
12893.

Rufpreis:
6 000 HUF

Titmarsch (W. M. Thackeray): Rose und Ring. Wien, 1855. Lang. 62 fametszettel. 1. német kiadás. / Fist German edition with 62 wood engravings. Papírkötésben / In paper binding
12894.

Rufpreis:
6 000 HUF

Friedrich Schiller's sämmtliche Werken in 36 Bänden. 1. Band. Wien. 1836. Anton Ludwig Mausberger. 214p. Kissé megviselt félvászon kötésben.
12895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /  Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition
12896.

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /
Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. V. J. Stanek: Tierwelt um uns. Rengeteg fotóval / With many photos
12897.

Rufpreis:
2 000 HUF

12898.

Rufpreis:
1 000 HUF

12899.

Rufpreis:
10 000 HUF

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /  Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
12900.

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)

Rufpreis:
3 000 HUF

12901.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF