Porzellan

Zahl der Lose: 84

11160.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11161.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Japán porcelán levélmintás váza fedéllel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes porcelán tétel (6 db): 2 db kávéscsésze kistányérral, süteményes tál, gyertyatartó, hibátlan, Hollóházi és német jelzésekkel
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

11165.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik, feliratozott, nagyméretű porcelán gyógyszeres edény / Chinaware medical pot 26cm
11166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ékszertartó dobozka, jelzés nélkül, matricás, réz szerelékkel, hibátlan, eredeti dobozában, 7,5×5 cm
11167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett japán díszváza, alján hajszálrepedéssel, kézzel festett, m:32 cm
11168.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

4 db csésze és csészealj, jelzettek, hibátlanok
11169.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisasszony virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovák gyöngyházmázas porcelán kiöntő matricás díszítéssel, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
11171.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF