Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536044
11160
214
896964
11161
214
14000
Jelzett antik hiányos kínáló készlet, kézzel festett, hibátlan, összese:5 db
896251
11162
214
Japán porcelán levélmintás váza fedéllel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
815938
11163
214
Vegyes porcelán tétel (6 db): 2 db kávéscsésze kistányérral, süteményes tál, gyertyatartó, hibátlan, Hollóházi és német jelzésekkel
898607
11164
214
Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm
716190
11165
214
869005
11166
214
Antik, feliratozott, nagyméretű porcelán gyógyszeres edény / Chinaware medical pot 26cm 880456
11167
214
Ékszertartó dobozka, jelzés nélkül, matricás, réz szerelékkel, hibátlan, eredeti dobozában, 7,5×5 cm 895832
11168
214
Jelzett japán díszváza, alján hajszálrepedéssel, kézzel festett, m:32 cm 894086
11169
214
4 db csésze és csészealj, jelzettek, hibátlanok
894031
11170
214
Kisasszony virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
894522
11171
214
Csehszlovák gyöngyházmázas porcelán kiöntő matricás díszítéssel, hibátlan, jelzett, m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF