Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
893289
11148
214
Mintons teás csésze, csészealj, süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan 875353
11149
214
Krondorfer Sauerbrunn reklámú hanutartó, jelzés nélkül, hibátlan, d:14 cm 880320
11150
214
2200
Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával / Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
772325
11151
214
2200
897584
11152
214
Bavaria Germany nemzetszocialista emblémával ellátott porcelán tányér, d: 23 cm 867755
11153
214
Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
832767
11154
214
817210
11155
214
Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
897768
11156
214
2 db Woodland tálka, és 2 db V&B csésze, jelzett, levonóképes, egyiken hajszálrepedés 898319
11157
214
Regal figurális gyertyatartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:18 cm, h:26 cm 868403
11158
214
Kínai hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
716369
11159
214
XIX. sz. vége: Francia porcelán figura / Chinaware figure 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF