Porzellan

Zahl der Lose: 84

Mintons teás csésze, csészealj, süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11148.

Rufpreis:
3 000 HUF

Krondorfer Sauerbrunn reklámú hanutartó, jelzés nélkül, hibátlan, d:14 cm
11149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával / Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
11150.

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával /
Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11151.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bavaria Germany nemzetszocialista emblémával ellátott porcelán tányér, d: 23 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

11154.

Rufpreis:
800 HUF

Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
11155.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Woodland tálka, és 2 db V&B csésze, jelzett, levonóképes, egyiken hajszálrepedés
11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Regal figurális gyertyatartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:18 cm, h:26 cm
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11158.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

XIX. sz. vége: Francia porcelán figura / Chinaware figure 15 cm
11159.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF