Magyar Képtár, A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé piszkos kiadói egészvászon kötés szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. / 69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
Knackfuß, Zimmermann: Allgemeine Kunstgeschichte I.-III. Band I: Kunstgeschichte des Altertums und des Mittelalters bis zum Ende der romanischen Epoche - Band II: Kunstgeschichte der Gotik und der Renaissance - Band III: Kunstgeschichte des Barock, Rokoko und der Neuzeit. Bielefeld und Leipzig, 1900/1900/1903. Verlag von Velhagen & Klasing,
Művészeti könyvek-Szecesszió, A 20. század hajnala. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Katalógus I-II. Bp., 1996, Iparművészeti Múzeum; A klasszicizmustól a biedermeierig I-II. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.