Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 25

Sulamith Wülfing: Von der Seele. Die Heilige und ihr Narr. Zwölf Bilder zu dem Buche von Agnes Günther. Wuppertal-Elberfeld, 1935. Sulamith Wülfing Verlag Kiadóitékában / in cartboard box
12790.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa I-II. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés papírborítóval, jó állapotban.
12791.

Rufpreis:
4 000 HUF

A sportdíj-kiállítás képes tárgymutatója. A M. kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter által hirdetett szobrászati sportdíjpályázat pályaműveinek bemutatása. 1940. március. Budapest, 1940. Pallas ny. 8 sztl. lev. (előszó, tárgymutató), XL t. (fotók a szobrokról)
12792.

A sportdíj-kiállítás képes tárgymutatója.
A M. kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter által hirdetett szobrászati sportdíjpályázat pályaműveinek bemutatása. 1940. március. Budapest, 1940. Pallas ny. 8 sztl. lev. (előszó, tárgymutató), XL t. (fotók a szobrokról)

Rufpreis:
2 800 HUF

Pérely Imre: Magyar rajzolóművészek. Budapest 1930. Könyvbarátok Szövetsége Kiadványa. Gerinc levált.
12793.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Gyula: Körirás és díszírási betűminták. Mindennemü középfokú iskola számára és magánhasználatra. Sopron, 1897. Romwalter 39 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felhasználásával
12794.

Rufpreis:
3 000 HUF

Portrait of Eton. Photographs by L. Moholy-Nagy with an Introduction by Bernard Fergusson. London, 1949, Frederick Muller LTD. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12795.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Weber, Johann Jakob: Katechismus der Buchdruckerkunst. Siebente Auflage, mit hundert neun und dreißig Abbildungen und mehreren farbigen Beilagen. Leipzig, 1901, Verlagsbuchhandlung von J.J. Weber. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, melléklettel, illusztrált, jó állapotban./ In linen binding, good condition
12796.

Rufpreis:
4 000 HUF

12797.

Rufpreis:
4 000 HUF

12798.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!  Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
12799.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

Rufpreis:
10 000 HUF

Feleky Géza: Munkácsy. Bp., 1912, Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, képekkel illusztrált, hátuljában a könyvkereskedés levélzárójával, a sérülésen kívül jó állapotban.
12800.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnay Károly: Ferenczy Noémi. Bp., 1934, Bisztrai Ferenc kiadása. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12801.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF