Sulamith Wülfing: Von der Seele. Die Heilige und ihr Narr. Zwölf Bilder zu dem Buche von Agnes Günther. Wuppertal-Elberfeld, 1935. Sulamith Wülfing Verlag Kiadóitékában / in cartboard box
A sportdíj-kiállítás képes tárgymutatója. A M. kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter által hirdetett szobrászati sportdíjpályázat pályaműveinek bemutatása. 1940. március. Budapest, 1940. Pallas ny. 8 sztl. lev. (előszó, tárgymutató), XL t. (fotók a szobrokról)
Szabó Gyula: Körirás és díszírási betűminták. Mindennemü középfokú iskola számára és magánhasználatra. Sopron, 1897. Romwalter 39 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felhasználásával
Portrait of Eton. Photographs by L. Moholy-Nagy with an Introduction by Bernard Fergusson. London, 1949, Frederick Muller LTD. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
Weber, Johann Jakob: Katechismus der Buchdruckerkunst. Siebente Auflage, mit hundert neun und dreißig Abbildungen und mehreren farbigen Beilagen. Leipzig, 1901, Verlagsbuchhandlung von J.J. Weber. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, melléklettel, illusztrált, jó állapotban./ In linen binding, good condition
Phil May's Gutter-Snipes. 50 Original Sketches in Pen & Ink. London, 1898. The Leadenhall Press Limited. Egészvászon kötésben, néhány lap kijár / some pages come out
Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban