A szépművészetek könyve (A Pesti Hirlap könyvtára) 1210 mélynyomású ké... https://www.darabanth.com/de/214-Fernauktion/214.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Architektur-Kunst~35/A-szepmuveszetek-konyve-A-Pesti-Hirlap-konyvtara-1210-melynyomasu-keppel-illusztralva-1~II894667
894667
12802
214
Books: Architecture, Art
Beschreibung: A szépművészetek könyve (A Pesti Hirlap könyvtára) 1210 mélynyomású képpel illusztrálva 1940, aranyozott egészvászon kötésben 1190p.
: grózer_virág