Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 108

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
12982.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, gerincnél szakadt, sarka törött, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12983.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Markos György: A jobb élet útja-a 3 éves terv. Bp., 1947, Országos Tervhivatal. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12984.

Rufpreis:
1 000 HUF

12985.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
12987.

Rufpreis:
1 400 HUF

Martosi Mórocz János: Liliomdresszben. Dedikált! Újpest, 1932, a szerző kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
12988.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12989.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kenyérszegés. Jankovich Ferenc versei. Dedikált! Párizs, 1932, Bartha Miklós Társaság. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12990.

Rufpreis:
1 600 HUF

12991.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór: A serfőző - A nyomorék naplója- Fekete világ. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 112p. Korabeli, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben
12992.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Pesti Hírlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és színes térképekkel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Aranyozott kiadói vászonkötésben. A  gerincen szakadással
12993.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF