Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
870708
12982
213
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
884866
12983
213
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, gerincnél szakadt, sarka törött, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban. 876400
12984
213
Markos György: A jobb élet útja-a 3 éves terv. Bp., 1947, Országos Tervhivatal. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
860355
12985
213
885161
12986
213
Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
885143
12987
213
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
884942
12988
213
Martosi Mórocz János: Liliomdresszben. Dedikált! Újpest, 1932, a szerző kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, viseltes állapotban. 884950
12989
213
Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban. 884941
12990
213
Kenyérszegés. Jankovich Ferenc versei. Dedikált! Párizs, 1932, Bartha Miklós Társaság. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban. 307938
12991
213
887034
12992
213
Jókai Mór: A serfőző - A nyomorék naplója- Fekete világ. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 112p. Korabeli, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben 887054
12993
213
A Pesti Hírlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és színes térképekkel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Aranyozott kiadói vászonkötésben. A gerincen szakadással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF