Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Méhes István: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Bp. é.n. Méhner Vilmos. 384 p. Kiadói festett félvászon-kötésben. Belső címlap hiányzik
Kemény János: Kutyakomédia. Regény. Kolozsvár, (1934), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben (belül a gerinc mentén kis sérülés)
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei II. kötet. Fordította Dr. Mikes Lajos. Geiger Richárd rajzaival. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Illusztrált, kiadói festett egészvászon kötés, viseltes állapotban.