Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 108

Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner.Egészvászon kötésben
12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk. Hamvas Béla. Bp. 1947. Egyetemi Ny. 323 l. Második kiadás .Kiadói félvászon kötésben.
12995.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Puszta Sándor: Búzaszentelés. Első kiadás!. Bp., 1934. Ányos Pál irodalmi kör. Egészvászon kötésben
12996.

Rufpreis:
2 000 HUF

Páskándi Géza: A sírrablók. Dedikált! Székesfehérvár, 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12997.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. Költeményekkel, bordalokkal fűszerezve. Bp., é.n. Méhner.
12998.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dóczi Lajos: Csók, vígjáték négy felvonásban. Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, belső borítólap kiszakadt, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
12999.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13000.

Rufpreis:
5 000 HUF

Méhes István: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Bp. é.n. Méhner Vilmos. 384 p. Kiadói festett félvászon-kötésben. Belső címlap hiányzik
13001.

Méhes István: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.)
Bp. é.n. Méhner Vilmos. 384 p. Kiadói festett félvászon-kötésben. Belső címlap hiányzik

Rufpreis:
1 000 HUF

13002.

Rufpreis:
1 200 HUF

13003.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sipos Iván: Árnyékok a szívben. Aláírt!. Belső címlap hiányzik, dedikáció hiányos
13004.

Rufpreis:
1 000 HUF

13005.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF