Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
886437
12958
213
Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.
886454
12959
213
Bótár Ernő: Tiszamenti magyaros vőfélyes rigmusok. Szentes, 1935. Kultura. 16p. 886467
12960
213
Pető Gergely: Násznagyok kötelességei. Bp., é.n. Méhner V. 16p., 886350
12961
213
Mangold Béla Kolos: A vőegény könyve. Tájékoztató az eljegyzéstől a nászútig terjedő időszakra. Sok illsuztrációval. Bp., cca 1910. Várady Béla. Papírkötésben, hiányzó gerinccel 886473
12962
213
900
Bálint Mihály: Mit írjunk az emlékkönyvbe? Nyíregyháza, 1932. 92p. Elvált papírkötésben 890126
12963
213
Garamszeghy Sándor: Matyó lakodalom, Falusi történet 3 felvonásban. Bp., Dick Manó. Aranyozott félvászon kötés, gerincénél enyhén szakadt, belül javítva, kopottas állapotban. 890095
12964
213
Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
890189
12965
213
A boldogság könyve, Az ifjúság számára. A "Hasznos mulattató" és "Lányok lapja" melléklete. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomottt egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső címlapja kijár, viseltes állapotban.
889658
12966
213
Surányi Miklós: A trianoni páva. Bp., 1920, Singer és Wolfner, vászonkötésben, jó állapotban. 890593
12967
213
Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
890603
12968
213
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach-Kiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kissé kopottas állapotban.
890617
12969
213
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt, Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF