Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 108

Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.
12958.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bótár Ernő: Tiszamenti magyaros vőfélyes rigmusok. Szentes, 1935. Kultura. 16p.
12959.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pető Gergely: Násznagyok kötelességei. Bp., é.n. Méhner V. 16p.,
12960.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mangold Béla Kolos: A vőegény könyve. Tájékoztató az eljegyzéstől a nászútig terjedő időszakra. Sok illsuztrációval. Bp., cca 1910. Várady Béla. Papírkötésben, hiányzó gerinccel
12961.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bálint Mihály: Mit írjunk az emlékkönyvbe? Nyíregyháza, 1932. 92p. Elvált papírkötésben
12962.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Garamszeghy Sándor: Matyó lakodalom, Falusi történet 3 felvonásban. Bp., Dick Manó. Aranyozott félvászon kötés, gerincénél enyhén szakadt, belül javítva, kopottas állapotban.
12963.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
12964.

Rufpreis:
1 000 HUF

A boldogság könyve, Az ifjúság számára. A "Hasznos mulattató" és "Lányok lapja" melléklete. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomottt egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső címlapja kijár, viseltes állapotban.
12965.

Rufpreis:
1 800 HUF

Surányi Miklós: A trianoni páva. Bp., 1920, Singer és Wolfner, vászonkötésben, jó állapotban.
12966.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12967.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach-Kiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kissé kopottas állapotban.
12968.

Rufpreis:
800 HUF

Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt, Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12969.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF