Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
885790
12946
213
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. II. kötet. Egészvászon kötésben. Reprint kiadás! Szép állapotban 806931
12947
213
837268
12948
213
807300
12949
213
Mery: Egy párisi házasság fordította Csukássy József I.-II. kötet egybe kötve 150 + 117p. Bp., 1874 Friebeisz Ferencz. Korabeli, félvászon kötésben Ritka!
828072
12950
213
Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p. 807844
12951
213
808130
12952
213
11000
Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
799362
12953
213
b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben
855422
12954
213
Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
873069
12955
213
4600
776365
12956
213
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
884854
12957
213
Rónai Mihály András: Nyolc évszázad költészete. Dedikált! Bp., 1957, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, belsejében Ex librisszel, védőborítóval, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF