Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 108

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. II. kötet. Egészvászon kötésben. Reprint kiadás! Szép állapotban
12946.

Rufpreis:
4 000 HUF

12947.

Rufpreis:
6 000 HUF

12948.

Rufpreis:
2 400 HUF

12949.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p.
12950.

Rufpreis:
1 600 HUF

12951.

Rufpreis:
1 600 HUF

Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
12952.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

12953.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
12954.

Rufpreis:
2 400 HUF

12955.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12956.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rónai Mihály András: Nyolc évszázad költészete. Dedikált! Bp., 1957, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, belsejében Ex librisszel, védőborítóval, jó állapotban.
12957.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF