Dr. Borovszky Samu: Nógrád vármegye. Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, benne Ex libris, jó állapotban.
Dr. Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I-II. kötet, Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Borovszky Samu: Esztergom vármegye, Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.