Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 33

Jan és Vlasta Winkelhöfer: A százarcú Japán. Bp., 1965, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12573.

Rufpreis:
800 HUF

Philips' ABC pocket atlas guide to London; kötés elvált, sok térképpel / binding parted
12574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv
12575.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Borovszky Samu: Nógrád vármegye. Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, benne Ex libris, jó állapotban.
12576.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I-II. kötet, Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12577.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Borovszky Samu: Esztergom vármegye, Magyarország vármegyéi és városai sorozat reprint kiadása Praznovszky Mihály bevezető szövegével. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12578.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 4. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12579.

Rufpreis:
800 HUF

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12580.

Rufpreis:
800 HUF

1952 Budapesti útmutató. Közlekedési térképpel
12581.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF