https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 33
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
870729
12561
211
0
1400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Enciklopédia. Corvina, 1981 Szép állapotban sok képpel. 554p. 870856
12562
211
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Ervin: Japán a kakas évében. Bp., 1971, Gondolat. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, gerincnél levált, kopottas állapotban. 870787
12563
211
0
3600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Hasonmás kiadás. Magyar Mercurius. KArton dobozban 870858
12564
211
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Patkó Imre-Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált, jó állapotban. 811138
12565
211
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Ratkóczi Tibor: Abesszinia új arca. (Bp., 1940) Stádium. Képekkel illusztrált, egy-két lap hiányzik, kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
870720
12566
211
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Rand Mc Nally & Co. zsebatlasz (gerinc hibás) / (spine cover damaged)
Das Lot is nicht erreichbar
870713
12567
211
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
760649
12568
211
0
16000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötésen itt-ott kisebb kopásokkal, két kötet gerince félig elvált, de javítható
Das Lot is nicht erreichbar
807968
12569
211
0
3800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
806689
12570
211
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kissé laza kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
807389
12571
211
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
870845
12572
211
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Makosch, Ulrich: A mai Japán, Útijegyzetek Tokiótól Hirosimáig. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse