Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 33

Budapest Enciklopédia. Corvina, 1981 Szép állapotban sok képpel. 554p.
12561.

Rufpreis:
1 400 HUF

Réti Ervin: Japán a kakas évében. Bp., 1971, Gondolat. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, gerincnél levált, kopottas állapotban.
12562.

Rufpreis:
800 HUF

Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Hasonmás kiadás. Magyar Mercurius. KArton dobozban
12563.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Patkó Imre-Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12564.

Rufpreis:
1 000 HUF

12565.

Rufpreis:
800 HUF

Rand Mc Nally & Co. zsebatlasz (gerinc hibás) / (spine cover damaged)
12566.

Rufpreis:
800 HUF

Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
12567.

Rufpreis:
2 000 HUF

12568.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12569.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12570.

Rufpreis:
1 000 HUF

12571.

Rufpreis:
1 800 HUF

Makosch, Ulrich: A mai Japán, Útijegyzetek Tokiótól Hirosimáig. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12572.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF