Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 14

12615.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Sorszámozott hasonmás kiadás. Egészvászon kötésben, kiadói tékában. Haránt alakú.
12616.

Rufpreis:
5 000 HUF

12617.

Rufpreis:
6 000 HUF

A magyar katona vitézségének ezer éve I.-II. kötet. Teljes! Írták: Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Horthy Miklós..., Budapest, 1933. Franklin. XVI + 484 p. + 4 t. ; [4] + 506 p. + 4 t. A két kötet egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12618.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán 18870-1945. Budapest, é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált, illusztrált, újszerű állapotban.
12619.

Rufpreis:
1 400 HUF

12620.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József - Reé László. Sérült egészvászon kötésben, egy lap sérült.
12621.

Rufpreis:
2 800 HUF

Beke György: Világos árnyékában. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12622.

Rufpreis:
800 HUF

Lengyel Béla: A második világháború első két éve I. füzet. Bp., 1942. 64p. sok térképpel
12623.

Rufpreis:
2 000 HUF

12624.

Rufpreis:
800 HUF

12625.

Rufpreis:
2 400 HUF

L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
12626.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF