Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 22

12292.

Rufpreis:
1 400 HUF

Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910. Franklin. XIV., 576 p.  Félvászon kötésben
12293.

Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910. Franklin. XIV., 576 p. Félvászon kötésben

Rufpreis:
2 800 HUF

12294.

Rufpreis:
6 000 HUF

12295.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Czakó Elemér aláírásával. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
12296.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország történeti emlékei az 1896. évi ezredéves országos kiállításon. II. kötet. Szerkesztik: a második részt Szalay Imre a M. N. Muz. Igazgatója. Bp. és Bécs, 1901. Gerlach Márton és Társa. Hornyánszky V. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban
12297.

Magyarország történeti emlékei az 1896. évi ezredéves országos kiállításon. II. kötet.
Szerkesztik: a második részt Szalay Imre a M. N. Muz. Igazgatója. Bp. és Bécs, 1901. Gerlach Márton és Társa. Hornyánszky V. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Glatz Ferenc(szerk.): Az 1944. év históriája. Bp., 1984, História. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12298.

Rufpreis:
2 000 HUF

12299.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12300.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
12301.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF