Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Czakó Elemér aláírásával. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.