Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
858128
12389
209
Books: Architecture, Art
Hofer Tamás-Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
855873
12390
209
Books: Architecture, Art
Réti István: A nagybányai művésztelep. 2001, Vince Kiadó. Színes képekkel illusztrált, kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban. 855891
12391
209
Books: Architecture, Art
Kovalcsik András: Horváth Endre grafikusművész élete és munkássága. Bp., 1986, Pénzjegynyomda. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 855909
12392
209
Books: Architecture, Art
Götz Eckardt: A női szépség az európai festészetben. Bp., 1971, Corvina. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, molyrágta lapok, egyébként jó állapotban.
857680
12393
209
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp., 1953, Corvina. Kiadói egészvászon kötés viseltes védőborítóval, sok ábrával illusztrált, jó állapotban.
858983
12394
209
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés,, gerincnél szakadt, piszkos, meglehetősen viseltes állapotban. 858804
12395
209
Books: Architecture, Art
Burckhardt, Jacob: Az olasz reneissance műveltsége. 104 műmellékelettel. Bp., Dante. Félvászon kötés, jó állapotban 734129
12396
209
3800
Books: Architecture, Art
855821
12397
209
Books: Architecture, Art
Bráver Anna(szerk.): BÁV Rt. Festmény Aukciós Index 1991-1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 798031
12398
209
Books: Architecture, Art
Endrődi Ferenc (szerk.): Magyar festők ABC-je Bp., 1996 Goodware. 855830
12399
209
Books: Architecture, Art
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Fotókkal illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
855811
12400
209
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF