Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 41

Hofer Tamás-Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
12389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réti István: A nagybányai művésztelep. 2001, Vince Kiadó. Színes képekkel illusztrált, kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
12390.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovalcsik András: Horváth Endre grafikusművész élete és munkássága. Bp., 1986, Pénzjegynyomda. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Götz Eckardt: A női szépség az európai festészetben. Bp., 1971, Corvina. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, molyrágta lapok, egyébként jó állapotban.
12392.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp., 1953, Corvina. Kiadói egészvászon kötés viseltes védőborítóval, sok ábrával illusztrált, jó állapotban.
12393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés,, gerincnél szakadt, piszkos, meglehetősen viseltes állapotban.
12394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burckhardt, Jacob: Az olasz reneissance műveltsége. 104 műmellékelettel. Bp., Dante. Félvászon kötés, jó állapotban
12395.

Rufpreis:
1 200 HUF

12396.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bráver Anna(szerk.): BÁV Rt. Festmény Aukciós Index 1991-1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrődi Ferenc (szerk.): Magyar festők ABC-je Bp., 1996 Goodware.
12398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Fotókkal illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12399.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12400.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF