https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 41
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
807307
12377
209
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek; sok illusztrációval Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás 794647
12378
209
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült)
Das Lot is nicht erreichbar
794694
12379
209
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
807304
12380
209
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Kalotaszeg, Kolozsvár 1937 Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás színes linómetszetekkel 828071
12381
209
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
806902
12382
209
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar kerámia a XX. században II. pályaképek 1945-1995. Munkafüzet 194p.
Das Lot is nicht erreichbar
778355
12383
209
0
8000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva
Das Lot is nicht erreichbar
807318
12384
209
0
3200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
405741
12385
209
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Gergely Gizella-Cs. HAÁZ Sándor Udvarhelyi varrottasok. Írás utáni varrottas minták Szentimrei Judit előszavával. 56 tábla, Bukarest, Kriterion 1971, kiadói karton-mappában 26x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
821198
12386
209
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
672694
12387
209
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára -Művészet I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
807310
12388
209
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse