Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) / Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)