Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 37
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
829852
12697
208
Books: Architecture, Art
831200
12698
208
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Ny. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban 789575
12699
208
Books: Architecture, Art
848036
12700
208
Books: Architecture, Art
Dr. Siklóssy László: Műkincseink vándorútja Bécsbe. Bp., 1919, Táltos Kiadása. Egészvászon kötés, jó állapotban. 773292
12701
208
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Mattyaszovszki-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, Korvin Nyomda. Kiadói, (gerincén sérült) egészbőr kötésben, a kötéstáblán Mattyasovszky festett kézjegyével.
847311
12702
208
Books: Architecture, Art
Dr. Csörgeő Tibor-Dr. Sevcsik Jenő: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Fotókönyvtár 13. Kiadói papírkötés védőborítóval, jó állapotban. 721819
12703
208
Books: Architecture, Art
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben. Enyhén kopott.
847277
12704
208
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván: Az infravörös fényképezés csodái; A nagyítás technikája. Bp., Hafa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
853305
12705
208
Books: Architecture, Art
Lyka Károly(szerk.): Művészet, III. évfolyam. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 853302
12706
208
Books: Architecture, Art
Lyka Károly(szerk.): Művészet, II. évfolyam. Bp., 1903, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 853309
12707
208
Books: Architecture, Art
Lyka Károly(szerk.): Művészet, IV. évfolyam. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 848346
12708
208
Books: Architecture, Art
Ludwig Knoll: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (V., IX. hiányzik). Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban, sok képpel, német nyelven / Knoll, Ludwig: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (without V., IX.). German, in good condition, with lots of pictures
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF