Knackfuß, Zimmermann: Allgemeine Kunstgeschichte I.-III. Band I: Kunstgeschichte des Altertums und des Mittelalters bis zum Ende der romanischen Epoche - Band II: Kunstgeschichte der Gotik und der Renaissance - Band III: Kunstgeschichte des Barock, Rokoko und der Neuzeit. Bielefeld und Leipzig, 1900/1900/1903. Verlag von Velhagen & Klasing,
Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. / 69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
P. G. Konody: The Uffizi Galery, with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
Hind, C. Lewis: Turner's Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
Domanovszky Sándor (szerk.): Magyar művelődéstörténet V. kötet, Az új Magyarország. 30 mellékelettel és 504 képpel. Bp., 1939, Magyar Történelmi Társulat. Bordázott gerincű félbőr kötés, néhol kissé sérült, jó állapotban.
Magyar Képtár, A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé piszkos kiadói egészvászon kötés szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Atterbury, Paul-Tharp, Lars: Régiségek képes enciklopédiája. Bp., Panoráma. Rengeteg színes fotóval illusztrált, kissé piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.