Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 37

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!  Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
12709.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

Rufpreis:
10 000 HUF

Knackfuß, Zimmermann: Allgemeine Kunstgeschichte I.-III. Band I: Kunstgeschichte des Altertums und des Mittelalters bis zum Ende der romanischen Epoche - Band II: Kunstgeschichte der Gotik und der Renaissance - Band III: Kunstgeschichte des Barock, Rokoko und der Neuzeit. Bielefeld und Leipzig, 1900/1900/1903. Verlag von Velhagen & Klasing,
12710.

Rufpreis:
6 000 HUF

Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. /  69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
12711.

69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Miller, Judith&Martin: Miller's antiques proce guide. Volume XIII. London, 1992, Millers Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban /hardcover binding, good condition.
12712.

Rufpreis:
3 000 HUF

12713.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

P. G. Konody: The Uffizi Galery, with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12714.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hind, C. Lewis: Turner's Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Domanovszky Sándor (szerk.): Magyar művelődéstörténet V. kötet, Az új Magyarország. 30 mellékelettel és 504 képpel. Bp., 1939, Magyar Történelmi Társulat. Bordázott gerincű félbőr kötés, néhol kissé sérült, jó állapotban.
12716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farkas Lajos: A vésnök. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Ábrákkal és fotókkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12717.

Rufpreis:
2 000 HUF

12718.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Képtár, A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé piszkos kiadói egészvászon kötés szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Atterbury, Paul-Tharp, Lars: Régiségek képes enciklopédiája. Bp., Panoráma. Rengeteg színes fotóval illusztrált, kissé  piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12720.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF