Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
812782
10088
207
Art
Iván Szilárd (1912-1988): Fasor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
837581
10089
207
Art
Georg Jahn: Schweiz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 18×25 cm
822237
10090
207
Art
Jónás jelzéssel: Merengő juhász. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 29×36 cm
806348
10091
207
Art
Katona jelzéssel: Alpesi táj házakkal, Olaj, vászon, sérült, keretben, 45×60 cm
827393
10092
207
Art
792423
10093
207
Art
792518
10094
207
Art
Kis Ferenc: Arcok. Olaj, farost, sérült, jelzett, 60×50 cm
823334
10095
207
Art
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 752511
10096
207
7500
Art
737519
10097
207
Art
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, jelzett, 13×9 cm 808649
10098
207
4200
Art
841682
10099
207
Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF