Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
837012
10064
207
Art
Fogarasi jelzéssel: Folyó part. Olaj, farost, keretben, 30×55 cm 839242
10065
207
Art
Foldina jelzéssel: Hárem hölgy. Olaj, farost, 36×26 cm 817439
10066
207
15000
Art
Foujita, Tsugouharu (1886-1968): Szerelmes pár (cca 1920). Fametszet, papír, 13x18 cm
840894
10067
207
Art
Gábor jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm 817638
10068
207
15000
Art
G.F. jelzéssel: Színes alakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 65×24 cm
840870
10069
207
Art
Gábor jelzéssel: Pincérnő. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm 814494
10070
207
Art
Gácsi jelzéssel: Harcos. Toll, színes ceruza, papír, 29×21 cm 814485
10071
207
Art
Gácsi jelzéssel: Tornyok. Tus, papír, 21×29 cm 814490
10072
207
Art
Gácsi jelzéssel: Várkastély. Tus, papír, 29×21 cm 758995
10073
207
Art
Gerő András (1936-): Indián. Linó, papír, jelzett, foltos, 12×9 cm
841981
10074
207
Art
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázst kirázza a hideg. Tus, papír, jelzett, 9×33 cm
768801
10075
207
Art
Glotz jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa, 40x30cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF